Pracownia Akustyczna Kozłowski powstała w 2004 roku. Trudno powiedzieć, że to początek naszej drogi, ponieważ zakładając firmę byliśmy już dojrzałymi projektantami, z własnym doświadczeniem i wizją. Z biegiem lat dołączali do nas kolejni inżynierowie. Dzięki temu dzisiaj jesteśmy zgranym zespołem profesjonalistów kreatywnie poszukujących najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Pracownia Akustyczna Kozłowski powstała z pasji do dobrego dźwięku. Zaczęło się od pracy przy nagłaśnianiu koncertów, nagraniach w studiu, tworzeniu audycji radiowych... Kolejnym krokiem było projektowanie akustyki wnętrz, ochrony przeciwdźwiękowej, systemów elektroakustycznych. Następnie uzupełniliśmy naszą ofertę o projektowanie technologii obiektów widowiskowych.

+

lat doświadczenia
w branży

+

zrealizowanych
projektów

+

miejscowości, w których pracowaliśmy dla Was

mapa

Doświadczenie

 

Zrealizowaliśmy do tej pory ponad 366 projektów. Wśród nich znalazły się zarówno małe, przydomowe studia, budynki użyteczności publicznej, jak również sale koncertowe, teatralne, operowe mieszczące się w najbardziej prestiżowych przestrzeniach polskich miast.

W odpowiedzi na rosnącą świadomość mieszkańców domów i osiedli zaczęliśmy prężnie dbać o komfort akustyczny oraz redukcję hałasu wykonując pomiary akustyczne i ekspertyzy akustyczne na użytek mieszkańców jak i deweloperów.

Ze zdobytym doświadczeniem możemy zagwarantować partnerom najwyższą jakość projektów oraz skuteczność w nadzorowaniu realizacji naszych pomysłów. O kompetencjach zespołu PRACOWNI AKUSTYCZNEJ KOZŁOWSKI mówi nie tylko liczba obiektów oddanych do użytku czy zadowolonych klientów, ale i praca naukowa, którą cały czas kontynuujemy.

PAK_Muzeum_Katynskie_014

Misja

 

Od samego początku głównym celem naszej działalności jest zapewnienie artystom i widzom wyjątkowych wrażeń akustycznych.

Nie zapominamy przy tym o funkcjonalności. Rozumiemy, że każda przestrzeń wymaga indywidualnego podejścia oraz rozwiązań szytych na miarę. Uważamy, że naszym pierwszym zadaniem jest wsłuchanie się w potrzeby wszystkich, dla których pracujemy: kompozytorów, reżyserów, muzyków, realizatorów, architektów, … słuchaczy. Wiedząc, co im w duszy gra, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które sprawią, że nie będzie liczyło się nic poza muzyką.

W czasach, gdy doceniany jest komfort akustyczny, mieszkańcy zarówno rynku wtórnego jak i nowych mieszkań oczekują ciszy, a także intymności. Oferujemy pomiary akustyczne pozwalające na zdiagnozowanie problemów. Przygotowujemy programy naprawcze, a także współpracujemy z architektami, aby wyeliminować potencjalne błędy na etapie projektowania. Każda ze stron może być pewna, że nie tylko dopilnujemy spełnienia obowiązujących norm, ale i zadbamy o przyjemną akustycznie przestrzeń do życia.

Jesteśmy szczęśliwi, jeśli stworzona przez nas akustyka umożliwia artystom dostarczanie melomanom niezapomnianych wrażeń z obcowania z muzyką, a mieszkańcom domów i osiedli komfort akustyczny.

Referencje

Co sądzą o nas nasi klienci?

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.